WARM POLSKA Nowoczesne rozwiązania grzewcze

Zajmujemy się dystrybucją najbardziej zaawansowanych technologicznie pomp ciepła dostępnych na polskim rynku. W naszej ofercie znajdziesz systemy od renomowanej, polskiej marki, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce.
Urządzenia działają na najlepszych na świecie podzespołach Mitsubishi i Panasonic. Produkty wyróżnia niezawodność, długa żywotność i ogromne doświadczenie w produkcji. Tutaj znajdziesz zespoły produktów tworzących wielofunkcyjne rozwiązania grzewczo-chłodzące, które pozwolą na redukcję energii w Twoim gospodarstwie.
W naszej ofercie dostępne są wszystkie alternatywne i nowoczesne źródła energii: pompy ciepła, maty kapilarne i fotowoltaika!

Oszczędność i ekologia idą w parze

Główną misją Warm Polska jest wdrażanie wielofunkcyjnych rozwiązań grzewczo- chłodzących, które pozwolą na oszczędności eksploatacyjne oraz komfort użytkowania systemu c.o. Działamy i myślimy kompleksowo.
Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i ambitne współprace. Chcemy, aby nasi klienci zyskali dostęp do nowoczesnych rozwiązań będących alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii. Dzięki propagowaniu innowacyjnych rozwiązań zapewnisz
nową jakość komfortu eksploatacji systemu centralnego ogrzewania oraz chłodzenia w swoim budynku. 

Nie przepłacaj - postaw na nową generację ogrzewania

Podporządkowanie do ekologii, oszczędność energii to klucz do uzdrowienia środowiska naturalnego. Warm Polska to gwarant świetnej obsługi, sprawnego i solidnego montażu oraz korzystnych warunków cenowych. Dzięki nam przestaniesz przepłacać na energii, a stale rosnące rachunki nie będą już Twoim problemem.  

Mamy oko na Twoje urządzenie grzewcze! 

Warm Polska oferuje najlepsze usługi serwisowe na terenie całej Polski. Zapewniamy monitoring maszyn oraz serwis 24/7.  

Dlaczego Warm Polska?

Wiele powodów do dumy, czyli co wyróżnia WARM POLSKA! 

Produkty najlepszych marek

W naszej ofercie znajdziesz systemy od renomowanej, polskiej marki, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Urządzenia pracują na dobrze znanych i docenianych podzespołach Mitsubishi i Panasonic. Produkty wyróżnia niezawodność, długa żywotność i ogromne doświadczenie w produkcji.  

Doświadczenie

Marka posiada 8-letnie doświadczenie w produkcji pomp cieplnych. Na rynku znana jest od 11 lat! Urządzenia są stale poddawane testom i udoskonalane. Tutaj doświadczenie idzie w parze z innowacyjnością!

Serwis

Zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku! Wydłużona, 5-letnia gwarancja serwisowa, którą oferujemy, dotyczy nie tylko usługi montażu, ale przede wszystkim samej pompy ciepła i jest to gwarancja producenta.  

15

Monitoring maszyn

Mamy oko na Twoje urządzenie. Nie musisz martwić się o oczekiwanie na serwisanta. Monitoring pozwala nam na szybkie, bezproblemowe i zdalne naprawienie usterki! Jesteśmy Twoim pełnym wsparciem.  

Części od polskich producentów

To gwarancja dłuższej żywotności i łatwego dostępu. Dzięki krajowej produkcji dostawy części, urządzeń oraz elementów są szybkie i bezproblemowe. Nie musisz martwić się o długi czas oczekiwania. 

Zespół

Warm Polska tworzą ludzie! To grupa entuzjastów, którzy pracują z pasją i wiarą w to, co robią. Dzięki temu nie boją się nawet najtrudniejszych wyzwań. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że ​​możemy zaoferować profesjonalną obsługę i realizację projektów, a to jest dla nas priorytetem. To osoby w pełni zaangażowane w działalność firmy, które mają realny wpływ na ostateczny kształt produktu i usługi